ATV Polska
A A A

Szkolenie GPS - wrażenia

Michał Majchrowicz 17.04.2008
Nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji i zainteresowania zaplanowanym na dzień 12 kwietnia 2008, pierwszym tego typu w Polsce, szkoleniu dla Quadowców i Motocyklistów z nawigacji GPS, tworzenia map pod Garmina oraz pracy z zaawansowanymi aplikacjami nawigacyjnymi i roadbookami.

Współprowadzący - Maciek Parvi - nawet mnie (organizatora i wykładowcę), zaskoczył skrupulatnością i dbałością o szczegóły. A przecież znam go nie od dziś. Jego wykład był kluczowy dla tego szkolenia.

Zgodnie z planem szkolenie rozpoczęło się o godzinie 9:00. Na miejsce spotkania wybraliśmy warszawski Pub 2Koła, usytuowany na tyłach Dworca Zachodniego. Dziękujemy właścicielowi lokalu za pomoc w organizację imprezy.

Bardzo pożytecznym akcentem szkolenia był wykład przeprowadzony przez Jacka Bujańskiego - Mr Quada. Z właściwą dla siebie pasją Mr Quad prezentował tajniki nawigacji i zarażał entuzjazmem jazdy w terenie.


Z uwagi na duże zainteresowanie tego typu szkoleniami postanowiliśmy je kontynuować i rozwijać o kolejne zagadnienia. Pragniemy rozszerzyć tematykę nawigacji w terenie o zagadnienia rajdowe. Będziemy uczyć jak samemu przygotować mapy. W planach mamy rozdzielenie podstaw nawigacji dla użytkowników początkujących i zaawansowanych, a także dla firm, które chcą organizować rajdy.

Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie dotyczące kolejnych szkoleń. Oferujemy wsparcie techniczne zawodnikom uczestniczącym w rajdach przeprawowych atv.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego pierwszego szkolenia z nawigacji GPS.

Zapraszamy do wątku o szkoleniu na [l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=10031]Forum ATV Polska[/l].

Pozdrawiam

Michał Majchrowicz "Shelton"


-----------------------------------------------------------------
Organizatorem szkolenia był Michał Majchrowicz (Shelton) z firmy PROATV wraz z Maćkiem Parvi (MaciekP).

Patronat nad szkoleniem sprawowało Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska.
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');