ATV Polska
A A A

VII Rajd Enduro - Motocykli i ATV Sidzina 28.10.2007

Biuro ATV POLSKA 01.09.2007
W dniu [b]28 październik 2007 r.[/b] firma [b]PS Bikes[/b] wraz z [b]MKS Halniak z Makowa Podhalańskiego[/b] organizuje imprezę motocyklowo-quadową pod nazwą [b]VII Rajd Enduro Motocykli i ATV - Sidzina 2007[/b]. Impreza ma charakter [b]towarzysko-sportowy[/b], odbywa się na malowniczym terenie okolic gminy Bystra-Sidzina. [b]Rajd ma typowy charakter country-cross.[/b]
Zawodnicy w określonym czasie mają za zadanie pokonać jak największą ilość okrążeń (1 pętla = ok. 11 km/ juniorzy ok. 6 km).
Zawodnicy podzieleni będą na 8 klas (2 klasy juniorów, motocykle, zawodnicy z licencją, klasa weteran i open oraz 2 klasy atv 2k i 4k).

Stopień trudności odcinków stoi na bardzo wysokim poziomie (zwłaszcza dla klasy motocykli i atv) przez co będzie wyjątkowo emocjonujący i atrakcyjny dla widzów. Ekstremalnie trudnym warunkom będzie towarzyszyć piękna jesienna sceneria. Dla kibiców zostało przewidzianych wiele dogodnych miejsc obserwacyjnych rozlokowanych w najbardziej atrakcyjnych miejscach rajdu. Nasza firma już od kilkunastu lat zajmuje się organizacją rajdów i podjazdów terenowych dla motocykli, samochodów i quadów - przybywajcie :).

Więcej informacji w [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=imprezy&type=details&id=350] Kalendarzu imprez[/l].

Zapraszamy do przeczytania o imprezie na
[l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=8128]Forum ATV Polska [/l].
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');