ATV Polska
A A A

Warszawska Grupa Wysokościowa s12 zabezpiecza rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A. 2009

Biuro ATV POLSKA 27.08.2009
[l=http://www.s12.pl/site/view/Document/id/24?context=1]Warszawska Grupa Wysokościowa s12[/l], która zrzesza w swoich szeregach ratowników medycznych i wysokościowych oraz specjalistów z wielu dziedzin ratownictwa zadba o zabezpieczenie medyczne Rajdu ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A. 2009, planowanego w terminie 16-18.10.2009 w miejscowości Zgorzałe gmina Stężyca/ Kaszuby/.

Warszawska Grupa Wysokościowa s12 zaprezentuje uczestnikom rajdu:
- Pokaz ratownictwa medycznego oraz szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu w terenie,
- Pokaz wiązania węzłów ratunkowych oraz sposobów dotarcia do uczestników za pomocą lin – asekuracji,
- wyposażenie wozu Grupy Wysokościowej.

Do dyspozycji Ratowników Grupy Wysokościowej będzie wóz bojowy grupy S12 wraz całym oprzyrządowaniem do ratowania życia w ciężkich warunkach: sprzęt do cięcia pojazdów, agregaty prądotwórcze, butle z tlenem, oświetlenie, liny etc oraz pojazd RZR z łącznością krótkofalową.

Podczas Rajdu czynne będzie:
- Stoisko firmy [b]Garmin[/b], która przygotuje specjalną zniżkę dla uczestników rajdu na zakup odbiornika GPS oraz ofertę wypożyczenia sprzętu na testy w czasie trwania rajdu,
- Stoisko firmy [b]Multimoto[/b], która zaprezentuje system [b] oświetlenia diodowego LED[/b] oraz przedstawi specjalną zniżkę dla wszystkich uczestników rajdu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w rajdzie zapraszamy po więcej informacji do [l=http://www.atvpolska.pl/?s=imprezy&type=details&id=724] Kalendarza Imprez ATV Polska[/l].