ATV Polska
A A A

Weekend majowy : Chełmno - relacja z zawodów :)

Biuro ATV POLSKA 05.05.2010
W dniach 2 i 3 maja w Chełmnie odbyły się zawody Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w Cross Country oraz Enduro. Zawody można zaliczyć do udanych głównie z powodu frekwencji i ciekawej trasy. W niedziele nad torem świeciło słońce co sprawiło, że tuż po starcie była jedna wielka chmura pyłu i kurzu. W drugi dzień zawodów pogoda postanowiła odświeżyć powietrze i spadł ulewny deszcz, który przyczynił się do powstania błota na trasie.

W pierwszym dniu w MP 2k Wygrał Grzegorz Chrzanowski przed Adamem Kwietniem a trzeci był Łukasz Łaskawiec. W klasie 4k Wygrał bezkonkurencyjny Roman Eliasz przed Grzegorzem Falińskim i Czechem Josefem Hortem. W PP wyniki zawodów zostały anulowane z powodu skracania trasy przez znaczną części zawodników. W drugim dniu wśród zawodników z PP 2k najlepiej poradził sobie Dawid Hofman drugi był Kacper Bartczak a trzeci Artur Mulawa.W kategorii 4k najlepszym okazał się Daniel Sępkowski przed Arkadiuszem Pałczyńskim a na trzecim miejscu sklasyfikowany został Tadeusz Wiśniewski. W Mistrzostwach Polski 2k wygrał Jan Grzegorzek przed Adamem Kwietniem i Łukaszem Łaskawcem. W klasie 4K podobnie jak w niedzielę wygrał Roman Eliasz (nie zapowiada się by jeden z naszych najlepszych zawodników wybierał się na emeryturę), drugi był Kamil Wiśniewski a trzeci Josef Hort.