ATV Polska
A A A

Wiosenne Spotkanie Motocyklistów i Quadowców.Mników 21.04.2012 r.

Biuro ATV POLSKA 13.03.2012

Stowarzyszenie Motocyklistów Grupa Południe Kraków już po raz XVI organizuje największe w Krakowie spotkanie Motocyklistów i Quadowców. Tej wiosny spotykamy się w dniu 21.04.2012 r.

W planie imprezy przewidziana jest parada motocykli z Błoń Krakowskich do zaprzyjaźnionej Parafii Św. Brata Alberta w Mnikowie, skąd po uroczystej mszy przenosimy się na tereny poligonu wojskowego na krakowskim Pasterniku. Jak na każdym z naszych spotkań, tak i tym razem wśród nas będą dzieci niewidome z ośrodka przy ulicy Tynieckiej oraz dzieci z domów dziecka, dla których przygotowujemy gry, zabawy, przejażdżki na motocyklach, występy sceniczne, dmuchany plac zabaw oraz paczki z podarunkami. Ponadto w planie imprezy przewidziane są pokazy ratownictwa medycznego, pokazy straży pożarnej, jazdy testowe oraz konkursy. Oczywiście dostępny będzie catering, a imprezę umilą występy zespołów.

Impreza jak zawsze będzie mieć charakter charytatywnego spotkania z dzieciakami z domów dziecka oraz ośrodka dla dzieci niewidomych.

Więcej informacji o imprezie na [l=http://atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=48840]Forum ATV Polska[/l].

Serdecznie zapraszamy!
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');