ATV Polska
A A A

Właściciele firmy Titanium pragną podziękować wszystkim klientom za zaufanie w roku 2010.

TITAN_4x4 23.03.2011
Właściciele firmy Titanium pragną podziękować wszystkim klientom za zaufanie w roku 2010 i przyznanie dwóch prestiżowych nagród LAUR KLIENTA oraz RZETELNA FIRMA ROKU 2010. Sprzęt Titanium stał się od niedawna jedną z najlepiej sprzedawanych marek w Polsce, szeroki asortyment produktów świadczy o dużym zaangażowaniu firmy w rozwój rynku polskiego.

Prezesi firmy Titanium pragną podziękować wszystkim zadowolonym klientom za zaufanie i obiecują, że jakość produktów firmy Titanium zawsze będzie na najwyższym poziomie. Liczba zadowolonych klientów przekroczyła już 30 tys. W 2010 wyciągarki Titanium zdobyły jako jedyne w Polsce „Laur Klienta”, co świadczy o wysokiej jakości ich wykonania i niezawodności. Właściciele marki Titanium obiecują, że ich produkty będą unowocześniane by podwyższyć jakość i zadowolenie klienta.

Z Wyrazami szacunku
TITANIUM WINCH

[i]"Mamy duże doświadczenie w branży „OFF-ROADOWEJ”, jeździmy w terenie i wiemy co denerwowało nas, dlatego też staramy się zmieniać wszystkie niedogodności na plus klienta, przez co nasze produkty stają się coraz bardziej dopracowane i niezawodne."[/i] - mówią przedstawiciele firmy.