ATV Polska
A A A

Wyzwól adrenalinę z rajdami organizowanymi przez team ORE. BAJA GOTHICA na rozpoczęcie sezonu.

Artykuł sponsorowany 01.04.2012
Wyzwól adrenalinę z rajdami organizowanymi przez team ORE

Kalendarz rajdowy dla użytkowników quadów, motocykli, aut terenowych i serwisów związanych z off roadem od kliku lat robi się coraz pełniejszy. W tym roku, team ORE - zaprasza na trzy : BAJA GOTHICA, BAJA CHALLENGE i TRANSGOTHICA.

Kluczem udanej imprezy jest organizacja rajdu. Dlatego warto postawić na doświadczenie producenta rajdu.

Z off roadem za pan brat
– Od 1998 roku zajmuję się off roadem, a od 14 lat organizuję zawodowo międzynarodowe rajdy cross country, od TRANSGOTHICA, przez BAJA CHALLENGE, po najbliższy BAJA GOTHICA – mówi Andrzej Derengowski z producenckiego teamu ORE. – Wiedza, którą nasz zespół zdobył przez te wszystkie lata, pozwala na skupienie się na najważniejszych kwestiach, realizowanie pasji, zapewnianie komfortowych warunków uczestnictwa i sprawnej obsługi. Nie można jednak spocząć na laurach. Każda kolejna edycja wymaga od nas coraz więcej przygotowań. Chcemy oferować takie atrakcje, by warto było do nas wracać – dodaje Deregnowski.

BAJA GOTHICA na rozpoczęcie sezonu

Dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli startów, w tym roku godny polecenia jest międzynarodowy rajd BAJA GOTHICA, który odbędzie się w dniach 4-6 maja w Koronowie ([l=http://www.bajagothica.com]www.bajagothica.com[/l]). Rozpoczynający przygodę z rajdami off road mogą liczyć na czytelny road book (książkę drogową), a dla startujących pojazdami seryjnymi przygotowano specjalną trasę klasy turystycznej. Nie zawiodą się też entuzjaści twardej sportowej rywalizacji. Na wszystkich uczestników czeka prawie 400-kilometrowa trasa podzielona na piątkowy etap nocny, najdłuższy odcinek sobotni i ostatni etap rozgrywany w niedzielę (zapisy jeszcze trwają!). Baza całego wydarzenia zlokalizowana będzie w Pieczyskach nieopodal Koronowa. Można też przyjechać i obserwować zmagania zawodników startujących na czas.


O BAJA GOTHICA słów kilka
BAJA GOTHICA jest cyklicznym międzynarodowym rajdem off road typu cross country dla aut terenowych, motocykli, quadów i UTV. Miejscem imprezy są okolice Koronowa. Edycja 2012 odbędzie się w dniach 4-6 maja. Szczegóły imprezy i zapisy na rajd przyjmowane są na stronie internetowej www.bajagothica.com. Producent rajdu, team ORE, działa na rynku off road od 14 lat i organizuje również rajdy BAJA CHALLENGE oraz TRANSGOTHICA.

WIĘCEJ INFORMACJI:
Kontakt prasowy: Joanna Staniszewska ||[[email protected]][email protected] [/mail]
Organizator: ORE, Andrzej Derengowski i Grzegorz Wasilewski
tel. 602 707 206 || e-mail: [[email protected]][email protected][/mail]|| www: [l=http://www.bajagothica.com]www.bajagothica.com[/l]
FB: [l=www.facebook.com/TRANSGOTHICA/347214668135?sk=app_196426803735169 ]www.facebook.com/TRANSGOTHICA[/l]
YouTube (filmy z rajdów organizowanych przez ORE): [l=http://www.youtube.com/user/TRANSGOTHICA ]http://www.youtube.com/user/TRANSGOTHICA [/l]

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');