ATV Polska
A A A

Zakończenie sezonu Cross Country Pucharu Morza Bałtyckiego, Czaplinek 29-30.10.2011

Biuro ATV POLSKA 11.10.2011
Zawody Cross Country Pucharu Morza Bałtyckiego przybrały nieoczekiwaną formę. Charakteryzują się tym, że niemalże każda runda jest jakąś ciekawostką. Sama lokalizacja rund jest już dużą atrakcją. Poza Piłą rundy te były organizowane w Mielnie, Darłowie, Mirosławcu, no i teraz ostatnie dwie, odbędą się w malowniczej miejscowości Czaplinek na trasie Wałcz – Kołobrzeg, gdzie dnia:
29.10 2011r. odbędzie się VIII runda Indywidualnych Mistrzostw Puchar Morza Bałtyckiego, a 30.10.2011r. III runda Zespołowych Mistrzostw Pucharu Morza Bałtyckiego.

rasa cross – country długości 3.5 km jest zlokalizowana na terenie przyszłego toru motocrossowego, obok wsi Niwka, jadąc z Czaplinka trasą nr 20 w kierunku Mirosławiec, Złocieniec na obrzeżach miasta skręcić w lewo na Stare Kaleńsko. Hitem tego sezonu stały się zespołowe mistrzostwa, które dostarczają wielu emocji uczestnikom i obserwatorom tych zawodów. Dotyczy to zarówno klasy z licencją jak i amatorskiej. Z obserwacji wynika, że rywalizacja zespołowa przypadła do gustu zawodnikom. Zapraszamy również zawodników motocrossowych, bo trasa jest bardziej motocrossowa niż cross – country, więc na pewno będzie im odpowiadała. Wiemy, że te zawody to nie 15 minut jazdy i crossowy boją się ale jest dowolna ilość zmian, więc nie powinno być problemu, a przy okazji mogą się sprawdzić w takiej formie zawodów.

Po niedzielnych zawodach, w malowniczo położonym nad jeziorem pałacu OSiR Stare Kaleńsko, odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu Pucharu Morza Bałtyckiego i rozdanie pucharów mistrzowskich za sezon 2011. W ośrodku tym jest zlokalizowana baza noclegowa zawodów po bardzo przystępnych cenach – 30,-zł od osoby. Ośrodek jest do dyspozycji już od piątku, istnieje możliwość wykupienia wyżywienia. W sobotę planujemy zorganizowanie nad wodą ogniska integracyjnego.
Gorąco zapraszamy.

Informacje i zamawianie noclegów oraz wyżywienia INDYWIDUALNIE pod numerem telefonu: 94 375 52 56, kom. 502 033 060, 502 033 070 – Pan Maciej Nowicki.


Organizator: http://www.cross-atvpila.pl/
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');