ATV Polska
A A A

Zakupy Grupowe ATV Polska - POLAR ATV POLSKA 25% taniej!

Biuro ATV POLSKA 10.04.2011
[b][l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=sklep&type=item&id=819]POLAR ATV POLSKA ZA 169zł*[/l][/b] (Regularna cena to 220zł)
Zapraszamy wszystkich serdecznie do Sklepu ATV Polska na SUPER PROMOCJĘ!
Oferujemy POLAR ATV POLSKA 25% taniej!
Do końca kwietnia przyjmujemy zamówienia na charakterystyczny Polar ATV Polska, zgodnie z Regulaminem Zakupów Grupowych ATV Polska.

Jeśli do [b]30.04.2011[/b] uda nam się uzbierać minimalnie [b]100 zamówień[/b], jeszcze tej wiosny będziecie mogli cieszyć się tym rewelacyjnym zakupem.

*Cena obowiązuje przy minimalnym zsumowanym zamówieniu 100szt przez użytkowników, do ceny należy doliczyć koszty przesyłki w kwocie 11zł.

Regulamin Zakupów Grupowych ATV Polska:
1. W sklepie internetowym ATV Polska na stronie www.atvpolska.pl prowadzona jest akcja promocyjna pod nazwą Zakupy Grupowe ATV Polska.
2. Zakupy Grupowe ATV Polska pozwalają na zakup towaru w preferencyjnej cenie w czasie trwania promocji.
3. Minimalna ilość zamówionego towaru wynosi 100szt. Minimalna ilość zamówienia dla jednego użytkownika wynosi 1szt. W przypadku braku minimalnego zamówienia oferta promocyjna nie obowiązuje.
4. Ilość zamówień można sprawdzać na stronie z promocyjną ofertą.
5. Towar nabywany jest w następujący sposób:
5.1. Użytkownik potwierdza zamiar zakupu towaru przesyłając na adres [email protected] wypełniony formularz zamówienia dostępny na stronie z promocyjną ofertą.
5.2. W przeciągu 7 dni roboczych użytkownik otrzymuje informację zwrotną z potwierdzeniem zamówienia. Otrzymanie potwierdzenia jednoznaczne jest z zawarciem umowy sprzedaży.
5.3. Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia należy dokonać płatności w przeciągu 3 dni roboczych na wskazany numer konta.
6. Po zakończeniu promocji ATV Polska wysyła towar na wskazany adres w przeciągu 14 dni roboczych. Wysyłka odbywa się, o ile płatność zostanie dokonana zgodnie z pkt. 5.3.
7. Użytkownicy serwisu będący konsumentami mogą odstąpić od umowy sprzedaży bez podawania przyczyn w terminie 3 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży poprzez przesłanie na adres [email protected] stosownego oświadczenia w formie pisemnej e-mail.
8. W przypadku odstąpienia od umowy każda ze stron ma obowiązek zwrócić drugiej wszystko, co otrzymała na mocy umowy. Zwrot świadczeń musi nastąpić w terminie 30 dni od dnia odstąpienia od umowy.
9. Czas trwania sprzedaży promocyjnej jest czasowo ograniczony i jest ustalany przez ATV Polska dla każdej oferty indywidualnie. Po upływie ustalonego okresu, zakup promocyjny nie jest możliwy.
10. Umowa sprzedaży promocyjnej towaru dochodzi do skutku tylko wtedy, gdy zostanie osiągnięta minimalna ilość zamówionego towaru w danej ofercie. Jeżeli nie zostanie osiągnięta wymagana minimalna ilość zamówionego towaru, umowa nie zostaje zawarta i wpłacone wcześniej przez użytkownika środki zostają mu zwrócone.
11. ATV Polska zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.
12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');