ATV Polska
A A A

Zapisy na II rundę PMP/PPP/Can-amTravel

Biuro ATV POLSKA 09.03.2017

Ponieważ pierwszą i drugą rundę Przeprawowych Mistrzostw i Pucharu Polski ATV PZM Terenowiec 2017 dzieli od siebie tylko miesiąc, już dziś publikujemy informacje i formularze zgłoszeniowe na II rundę.
Druga runda rozegra się w pięknych Karkonoszach już w dniach 26-28 maja.To niezwykle ciekawe pod względem przeprawy tereny, należące do byłego poligonu wojskowego, położonego w bliskim sąsiedztwie Jeleniej Góry. Ale nie tylko miłośnicy quadowej rywalizacji będą czuć się tam jak w raju. Jak w niebie poczują się także uczestnicy Can-am Travel, dla których wraz z firmą Events 4x4 przygotowujemy niezwykle malowniczą i widokową trasę turystyczną. A dzięki bazie rajdu, umiejscowionej w nowoczesnym i luksusowym kompleksie wypoczynkowym Osada Śnieżka​, każdy członek wielkiej quadowej rodziny znajdzie wspaniałe miejsce do odpoczynku i regeneracji sił. W Osadzie Śnieżka znajdziecie liczne atrakcje, które pozwolą wspaniale spędzić czas. Będzie można skorzystać z takich atrakcji jak: sauny, baseny, łaźnie, strefy wellness&spa czy medi-care.
Dostępne są już formularze zgłoszeniowe. Więcej szczegółów znajdziecie na forum ATV Polska http://www.atvpolska.pl/forum/viewforum.php?f=258&sid=41c5b0c887626484cd7b5c6bca26ed4c

 

Zapisy trwają. Ilość miejsc ograniczona.

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');