ATV Polska
A A A

Zapraszamy wszystkich nowych jak i obecnych zawodników ATV Polska do aktywności w nowym roku 2011.

Biuro ATV POLSKA 19.02.2011
Podobnie jak w zeszłym roku mamy dla Was ciekawą ofertę na nadchodzący sezon 2011.

[b]• Gadżety na początek (dla nowych członków):[/b]
1. Okolicznościowy T-shirt na 10 lecie ATV Polska.
2. Kalendarz na rok 2011.
3. Czapka z daszkiem sygnowana logotypem ATV Polska.
4. Naklejki na Quada z logotypem ATV Polska.
5. Smycz ATV Polska.

[b]• Karta Klubowa ATV Polska[/b] – W sezonie 2010 zaczęliśmy wyrabiać nowe karty klubowe na wzór dowodu osobistego lub karty kredytowej. Wszystkich nowych zawodników oraz aktualnych, którzy jeszcze nie posiadają nowej legitymacji prosimy o wysyłanie do nas swojego zdjęcia wraz z opisem na odwrocie (Imię i Nazwisko + data urodzenia).

[b]• Darmowe Treningi na Torach w całej Polsce[/b] – Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców ATV Polska jest w trakcie negocjacji z właścicielami torów treningowych rozmieszczonych w różnych rejonach Polski. Już niebawem opublikujemy wszystkie tory, na których zawodnicy ATV Polska będą mogli bezpłatnie trenować.

[b]• 10 % Rabatu[/b] – Każdy zawodnik naszego klubu dostaje 10% rabatu na ubrania pochodzące z kolekcji ATV Polska, które są sprzedawane w naszym sklepie internetowym.

[b]• Pomoc we wszystkich sprawach związanych z uczestnictwem w życiu Quadowym[/b] – Nasze Stowarzyszenie chce jak najlepiej pomóc naszym obecnym jak i nowym członkom w przygotowaniach do każdych zawodów. Z naszej strony oferujemy Państwu pomoc w wyrabianiu Licencji i Certyfikatów. Wysyłamy książeczki zdrowia. Zajmujemy się zgłoszeniami na zawody. Załatwiamy zakwaterowanie na zawodach. Dbamy o logistykę w trakcie zawodów. Przed zawodami, w trakcie zawodów oraz po ich zakończeniu działa u nas SMS-owy system informujący o wszystkich ważnych rzeczach, o których musi pamiętać zawodnik.

[l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=stowarzyszenie&type=str&id=26]Zapisz się do ATV Polska[/l].
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');