ATV Polska
A A A

Zawody motocykli i quadów WINTER CUP Piła 26.02.2011

Biuro ATV POLSKA 21.01.2011
W związku z powrotem zimowych warunków w sobotę 26 lutego na pilskim torze motocrossowym i cross - country odbędą się wcześniej odwołane zawody zimowe motocykli i quadów "WINTER CUP".
Szczegóły zawodów w [l=http://www.cross-atvpila.pl/files/winter_cup_2011.pdf]Regulaminie Uzupełniającym[/l].
Gorąco zapraszamy, naprawdę jest to wspaniałe przeżycie, niezapomniana frajda, zwłaszcza wyścig nocny quadów. W związku z wydłużającym się dniem zmieniony zostaje [l=http://www.cross-atvpila.pl/files/harmonogram_czasowy_zawodow_2602.pdf]HARMONOGRAM ZAWODÓW[/l].

Pytania dotyczące szczegółów prosimy kierować pod numer tel.: 788 391 161

ATV-POLSKA serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sportów motorowych.

Nie organizowaliśmy wcześniej tych zawodów ze względu na niezbyt ciekawe warunki atmosferyczne i brak śniegu a nie chcieliśmy psuć specyfiki i uroku tej imprezy. Nie zależało nam na tym by koniecznie je zorganizować a na tym by była to świetna zabawa. Prosimy o uzupełnienie przy quadach oświetlenia, bo najciekawszym punktem tych zawodów będzie jazda nocna. Obowiązuje światło przednie oraz tylne obrysowe. Jeżeli Quad nie posiada tylnej lampy to może swobodnie założyć czerwoną lampkę diodową, rowerową, którą za parę groszy można nabyć w sklepach rowerowych. Naprawdę jest to wspaniałe przeżycie pozostające na długo w pamięci. Zapraszamy i życzymy wspaniałej zabawy.

Szczegóły na : [l=www.cross-atvpila.pl]www.cross-atvpila.pl[/l]