ATV Polska
A A A

Zimowe Dodatki od O Neala 2012

Tekst sponsorowany 10.12.2011
W tym sezonie firma O Neal dostarczyła dwa modele rękawic zimowych, które mają nam pomóc cieszyć się jazdą również w zimne dni.
Pierwszy model, to rękawice O Neal Winter, które są wodo i wiatroodporne z zewnątrz, oraz posiadają dobrze dobraną grubość spodniej części, która daje doskonałe czucie manetki.
Podwójne przeszycia, w najbardziej delikatnych miejscach, oraz zasylikonowane palce, to wizytówka tego modelu. Wyprodukowane z syntetycznej skóry, neoprenu oraz poliestru.Występują w rozmiarze s - xxl, cena detaliczna 165 pln.

Drugi modelem rękawic przeznaczonych na chłodne dni to rękawice O Neal Neopren. Rękawice również z zewnątrz wiatro i wodoodporne. Posiadają liczne paski silikonowe na wewnętrznej części, dzięki czemu gwarantują doskonałe trzymanie manetki. Rękawice są znacznie mniej nadmuchane i są przeznaczone na mniejsze mrozy. Występują w rozmiarze s-xxl. Cena detaliczna 149 pln.

Ostatnią nowością są długie skarpety. Występują aż w 8miu grafikach. Wykonane z materiału odporowadzającego wilgoć, posiadają wzmocnioną podeszwę dla lepszej amortyzacji i wytrzymałości.
Doskonale nadają się na motocykl,quada czy również sporty zimowe. cena detaliczna 65 Pln

Sebpol P.P.H.U.
Wyłączny Dystrybutor Marki O Neal, Moveo Safety, Rekluse, Moto Cinch
Wyłączny Dystrybutor Marki Crusty Demons
kom. +48 (0) 696 04 75 45
kom. +48 (0) 608 514 180
[l=http://www.enduro-cross.pl]www.enduro-cross.pl[/l]
[l=http://www.crusty-demons.pl]http://www.crusty-demons.pl[/l]


[l=http://www.atvpolska.pl/photo.php/galeria/36286]Pełna galeria zdjęć[/l]
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');