Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Warrior krztusi się po dodaniu gazu
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 04:27



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Warrior krztusi się po dodaniu gazu 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.08.2012 21:06
Posty: 11
Quad: Yamaha Warrior 350
PostWysłany: 05.12.2012 22:11 
Warrior krztusi się po dodaniu gazu
Witam, coś odbiło mojemu warriorkowi i kompletnie nie ma mocy krztusi się jak tylko nacisnę na gaz za to odpala od dotknięcia guzika i na wolnych obrotach chodzi w porządku. Akurat mam szczęście i mam drugiego warriora tylko że o rok starszego i całkowicie sprawnego więc po kolei przekładałem z niego części ale dalej nic... Przełożyłem już gaźnik, moduł zapłonowy, cewkę zapłonową, świece i nic to nie dało. Zawory mam ustawione rozrząd także, ale nie wymieniałem go jeszcze. Co mogę jeszcze sprawdzić?

Edit:
Quada odpalam bez filtra powietrza a paliwo podaje prosto do odmy gaźnika

-- dodano 05.12.2012 23:11 --

Odpowiem sam sobie może komuś się przyda :) problemem był olej. Nie był on przepracowany, ale nie też był wymieniany ponad rok (może coś się w nim wytrąciło...) i przez to gadzina nie wiedziała kiedy podać iskrę jak obroty wzrastały


Ostatnio zmieniony przez carlo497 05.12.2012 22:11, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil

Rejestracja: 28.08.2011 14:09
Posty: 488
Miejscowość: Nowy Żmigród/Krakow
Quad: Warrior 350, bashan200, wsk175 quad
PostWysłany: 12.12.2012 12:51 
Re: Warrior krztusi się po dodaniu gazu
Wątpie, poprostu ruszyłeś hamulec postojowy :)
to na 99% jego przyczyna gdzieś musiałeś zaciągnąć, nie wiedziałeś że powoduje taki efekt a później nie odpuściło po spuszczeniu tego hamulca. Wiem bo miałem, znajomy miał to samo.
Te hamulce są jakieś takie, z opóźnionym działaniem :wizi:


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.08.2012 21:06
Posty: 11
Quad: Yamaha Warrior 350
PostWysłany: 17.12.2012 20:01 
Re: Warrior krztusi się po dodaniu gazu
Błagam... Skoro naprawiłem to chyba wiem co było spierdzielone... Sam nie mogłem wymienić oleju bo śruba w korku od miski olejowej była nie do wykręcenia w domu (chyba że przecinakiem) a że trochę u mnie stał zepsuty więc rozebrałem go na części pierwsze i sprawdziłem wszystko. Quad pojechał do mechanika szybka wymiana oleju i dostałem od niego telefon z dźwiękiem quada pięknie wkręcającego się na obroty :D


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.